Aventics 0821301411 (NL2-LBM-G014-PNB-ON) Micro-Nebelöler, Serie NL2-LBM
€95.88
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821301411
Manufacturer Nr.
0821301411
Aventics 0821301411 (NL2-LBM-G014-PNB-ON) Micro-Nebelöler, Serie NL2-LBM
Frequently Bought Together
-
This Item:
€95.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300923 (NL2-SOV-G014-SOE-230-DS) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie NL2-SOV
€143.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821301440 (NL2-LBS-G038-PNB-ON) Normal-Nebelöler, Serie NL2-LBS
€50.41Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Nenndurchfluss Qn | 1300 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | NL2-LBM-G014-PNB-ON |
| Manufacturer Nr. | 0821301411 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.340000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics














