Ersa 0ICT103A. i-CON Trace Basis-Station
€289.00
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
ER-0ICT103A
Manufacturer Nr.
0ICT103A
i-CON Trace Basis-Station
Frequently Bought Together
-
This Item:
€289.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Ersa 0IC1105A. i-CON1 MK2 ESD Profi-Lötstation, mit i-TOOL 150W, Auto-Standby
€336.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Ersa 0ICV2005A. Vario 2 MK2, ESD 2 Kanal Löt-& Heißluftstation mit AIR-TOOL 200W, Auto-Standby
€1,133.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Ersa i-CON Trace Basis-Station, ohne Tool
| Anheizzeit: | 9.00 sek. |
| Antistatische Ausführung: | Ja |
| Digitalanzeige: | Nein |
| Ersatzheizkörper: | 014100J |
| Ersatz-Löt-/Entlötkolben: | 0140CDJ |
| Löt-/Entlötspitze: | Serie 0142CDLF16 |
| Max. Leistung: | 150 Watt |
| Max. Temperatur: | 50 °C |
| Spitzendurchmesser/breite: | 1.60 mm |
| Spitzenserie: | 142 |
| Temperaturbereich: | 50-450 °C |
| Manufacturer Nr. | 0ICT103A |
|---|---|
| Manufacturer | Ersa |
| EAN | 4003008151220 |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Ersa GmbH, Leonhard Karl Str. 24, DE-97877 Wertheim, www.kurtzersa.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Ersa








