1A Tapes 5845.02.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung grün 50mmx12,5m
€31.71
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71576
Manufacturer Nr.
5845.02.050-12
WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung grün 50mmx12,5m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.01.069. WT-5110 Lagerplatzkennz. rot Ronde Ø 50mm, VPE 25 Stück
€6.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5412.04.0100 SM. WT-5412 Antirutschband gelb grob 100mmx18m
€88.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung grün
• 50mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
• 50mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
| Länge | 12500 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5845 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5845.02.050-12 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5110.10.060. WT-5110 Lagerplatzkenn. blau Winkel 50x100mm, VPE 25 Stück€17.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost













