1A Tapes 5845.01.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung rot 75mmx12,5m
€47.50
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71575
Manufacturer Nr.
5845.01.075-12
WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung rot 75mmx12,5m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€47.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5124.04.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen gelb 50mm x 10m
€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5229.17.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 15m
€39.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung rot
• 75mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
• 75mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
| Länge | 12500 mm |
| Breite | 75 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5845 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5845.01.075-12 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Red |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5111.01.121. WT-5111 Piktogramm PVC Fußabdruck 297mmx110mm Paar rot€23.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5111.04.131. WT-5111 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm gelb,VPE 10 Stück€7.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost












