1A Tapes 5125.18.BF050-10-LI. WT-5125BF Warnband rot/weiß bedruckt linksw. 50mm x 10m
€18.89
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71521
Manufacturer Nr.
5125.18.BF050-10-LI
WT-5125BF Warnband rot/weiß bedruckt linksw. 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€18.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.01.062. WT-5110 Lagerplatzkennz. rot X-Stück 50mm (L:150mm), VPE 25 Stück
€30.33Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
DESCO 80300. Double Sided Acrylic Adhesive Tape, 51mmx228m
€243.33Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125BF Warnband rot/weiß
• bedruckt
• linksweisend
• 50mm x 10m
• bedruckt
• linksweisend
• 50mm x 10m
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125BF |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.18.BF050-10-LI |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | White |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5125.02.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband grün 50mm x 10m€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.01.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband rot 50mm x 10m€15.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.01.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband rot 75mm x 10m€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.02.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband grün 75mm x 10m€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










