1A Tapes 5124.04.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen gelb 50mm x 10m
€16.87
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71506
Manufacturer Nr.
5124.04.050-10
WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen gelb 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.04.071. WT-5110 Lagerplatzkennz. gelb Längsstück 50mm (L: 100mm), VPE 25 Stück
€12.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.04.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung gelb 75mmx12,5m
€47.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen gelb
• 50mm x 10m
• auf Rollen
• Streifenabstand 260mm
• 50mm x 10m
• auf Rollen
• Streifenabstand 260mm
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5124 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5124.04.050-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5125.04.075-10. WT-5125 Gro with marking tape yellow 75mmx10m€25.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.10.050-10. WT-5125 Floor marking tape dark blue 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.10.075-10. WT-5125 Floor marking tape dark blue 75mmx10m€25.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.04.050-10. WT-5125 Gro with marking tape yellow 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










