OKI SFV-CNL04. Soldering tip SxV Series conical 0.4x13.6 mm
€11.69
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL24788
Manufacturer Nr.
SFV-CNL04
Soldering tip SxV Series conical 0.4x13.6 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€11.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SCV-CH24A. Soldering tip SxV series, chisel-shaped long 2.4x18.3 mm
€16.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI TCP-BLH60. Pair of tweezers tips TxP Series, angled blade, width 20.5 mm
€101.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for most standard applications
- suitable for the handpieces of PS and MFR systems
Product details
| item number | WL24788 |
| model | SFV-CNL04 |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | SFV-CNL04 |
| order unit | piece |
| product series | SxV Series |
| tip length | 13.6 mm |
| soldering tip diameter | 0.4 mm |
| tip shape | conical |
| tip temperature | 421 °C |
| Manufacturer Nr. | SFV-CNL04 |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Oki

