OKI STP-CNL04. Soldering tip SxP Series conical long 0,4x14,9 mm
€16.53
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL27531
Manufacturer Nr.
STP-CNL04
Soldering tip SxP Series conical long 0,4x14,9 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€16.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SFV-DRH420AR. Soldering tip SxV Series hoof-shaped long 45°, 2x20,7 mm
€29.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SFP-CNB04. Soldering tip SxP series, conical angled 0.4x15.21 mm
€15.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for temperature sensitive applications
Product details
| item number | WL27531 |
| model | STP-CNL04 |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | STP-CNL04 |
| order unit | piece |
| product series | SxP Series |
| tip length | 14.9 mm |
| soldering tip diameter | 0.4 mm |
| tip shape | conical |
| tip temperature | 365 °C |
| suitable handle | MFR-H1-SC |
| Manufacturer Nr. | STP-CNL04 |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Oki


