OKI STV-CN05. Soldering tip SxV Series conical 0.5x8.5 mm
€11.51
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL27837
Manufacturer Nr.
STV-CN05
Soldering tip SxV Series conical 0.5x8.5 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€11.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SCV-CNL03AR. Soldering tip SxV Series conical long 0,3x18,4 mm
€14.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI RFP-DL3. Rework Tip RxP Series Tunnel for SOMC-16
€76.41Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for temperature sensitive applications
- suitable for the handpieces of PS and MFR systems
Product details
| item number | WL27837 |
| model | STV-CN05 |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | STV-CN05 |
| order unit | piece |
| product series | SxV Series |
| tip length | 8.5 mm |
| soldering tip diameter | 0.5 mm |
| tip shape | conical |
| tip temperature | 365 °C |
| Manufacturer Nr. | STV-CN05 |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought


