OKI SFP-DRH610. Soldering tip SxP series hoof-shaped 1x11.6 mm
€30.20
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL27923
Manufacturer Nr.
SFP-DRH610
Soldering tip SxP series hoof-shaped 1x11.6 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€30.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SCP-CNB05. Soldering tip SxP Series conical angled long, 0,5x14,7 mm
€16.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI STP-DRH610. Soldering tip SxP series hoof-shaped 1x11.6 mm
€22.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for most standard applications
Product details
| item number | WL27923 |
| model | SFP-DRH610 |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | SFP-DRH610 |
| order unit | piece |
| product series | SxP Series |
| tip length | 11.6 mm |
| tip width | 1 mm |
| tip shape | hoof-shaped |
| tip temperature | 421 °C |
| suitable handle | MFR-H1-SC |
| Manufacturer Nr. | SFP-DRH610 |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Oki





