Aventics 5801700000 (SUB BASE) Einzelanschlussplatte, Anschlüsse unten
€26.16
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5801700000
Manufacturer Nr.
5801700000
Aventics 5801700000 (SUB BASE) Einzelanschlussplatte, Anschlüsse unten
Frequently Bought Together
-
This Item:
€26.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5812421200 (V581-5/3CC-024AC-I2-2P22-HBX-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
€280.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5812113000 (V581-5/2SR-NONE-I2-1P22-HBX-PA) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
€175.18Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/8 |
| Anschluss Eingang | G 1/8 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | SUB BASE |
| Manufacturer Nr. | 5801700000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R432000072 (QR1-S-RID-D014-N018) Serie QR1-S Standard€12.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
-
Aventics R432000113 (QR1-S-RMS-D014-D532) Serie QR1-S Standard€12.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










