Aventics 5801680000 (ISO SUB BASE G 1/4) Zwischenplatte für separate Lufteinspeisung, Anschlüsse 2
€43.58
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5801680000
Manufacturer Nr.
5801680000
Aventics 5801680000 (ISO SUB BASE G 1/4) Zwischenplatte für separate Lufteinspeisung, Anschlüsse 2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€43.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811673450 (V581-5/2AR-230AC-I1-ACNO-LBX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€133.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813492430 (V581-5/3CC-230AC-I3-2CNO-HNX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€301.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | ISO SUB BASE G 1/4 |
| Manufacturer Nr. | 5801680000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R412024011 (ST6-PN-K05U-030) Sensor, Serie ST6-LT€76.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412024670 (ST6-PN-M12R-030) Sensor, Serie ST6-LT€83.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412024669 (ST6-PN-M08T-030) Sensor, Serie ST6-LT€80.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











