Aventics 1825503294 (End Plate ISO1) Endplatte links, Endplatte rechts
€42.15
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1825503294
Manufacturer Nr.
1825503294
Aventics 1825503294 (End Plate ISO1) Endplatte links, Endplatte rechts
Frequently Bought Together
-
This Item:
€42.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814520200 (V581-5/3EC-024AC-I4-2P22-HBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€460.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814793540 (V581-5/3PC-24/42-I4-2CNO-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€522.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -15 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 3/8 |
| Anschluss Eingang | G 3/8 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | END PLATE ISO1 |
| Manufacturer Nr. | 1825503294 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480627440 (ITS-DA-320-0050-1-2-1-1-8-000-) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie ITS€2,824.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5530011200 (LUFTMENGENSENSOR I) Luftmengensensor, Serie 553-001€3,016.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5530011100 (LUFTMENGENSENSOR I) Luftmengensensor, Serie 553-001€3,016.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R480627706 (ITS-DA-320-0100-1-1-1-1-8-000-) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie ITS€2,800.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










