Aventics R412022866 (ST6-R2-K03U-230 OHNE SCHUTZWID) Sensor, Serie ST6
€34.64
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412022866
Manufacturer Nr.
R412022866
Aventics R412022866 (ST6-R2-K03U-230 OHNE SCHUTZWID) Sensor, Serie ST6
Frequently Bought Together
-
This Item:
€34.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100534 (SN5-PN-M012-030 X, SCHWEISSFES) Sensor, Serie SN5-X
€199.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412022873 (ST6-R3-M08T-030) Sensor, Serie ST6
€31.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 3 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Kontaktart | Reed |
| SAP-Kurztext | ST6-R2-K03U-230 OHNE SCHUTZWIDERSTAND |
| Manufacturer Nr. | R412022866 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










