Aventics R412019489 (ST4-R3-K05U-030) Sensor, Serie ST4
€41.41
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412019489
Manufacturer Nr.
R412019489
Aventics R412019489 (ST4-R3-K05U-030) Sensor, Serie ST4
Frequently Bought Together
-
This Item:
€41.41Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412022849 (ST6-NP-K03U-030) Sensor, Serie ST6
€46.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010140 (ST4-P4-M08T-030-2P) Sensoren, Serie ST4-2P
€132.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 5 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Kontaktart | Reed |
| SAP-Kurztext | ST4-R3-K05U-030 |
| Manufacturer Nr. | R412019489 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










