Aventics R412022849 (ST6-NP-K03U-030) Sensor, Serie ST6
€46.79
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412022849
Manufacturer Nr.
R412022849
Aventics R412022849 (ST6-NP-K03U-030) Sensor, Serie ST6
Frequently Bought Together
-
This Item:
€46.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100467 (SN2-R4-M008-030) Sensor, Serie SN2
€111.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100372 (SN2-R3-K05V-042) Sensor, Serie SN2
€55.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 3 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Kontaktart | elektronisch NPN |
| SAP-Kurztext | ST6-NP-K03U-030 |
| Manufacturer Nr. | R412022849 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










