Aventics R412024124 (ST4-PN-K05U-030 IMPULSVERLAENG) Sensor, Serie ST4
€71.78
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412024124
Manufacturer Nr.
R412024124
Aventics R412024124 (ST4-PN-K05U-030 IMPULSVERLAENG) Sensor, Serie ST4
Frequently Bought Together
-
This Item:
€71.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100373 (SN2-R2-K03U-240 100 OHM) Sensor, Serie SN2
€69.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100385 (ST9-PN-K03V-036) Sensor, Serie ST9
€76.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 5 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Kontaktart | elektronisch PNP |
| SAP-Kurztext | ST4-PN-K05U-030 IMPULSVERLAENGERUNG |
| Manufacturer Nr. | R412024124 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










