Aventics R412024123 (ST4-NP-M08R-030 IMPULSVERLAENG) Sensor, Serie ST4
€71.21
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412024123
Manufacturer Nr.
R412024123
Aventics R412024123 (ST4-NP-M08R-030 IMPULSVERLAENG) Sensor, Serie ST4
Frequently Bought Together
-
This Item:
€71.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100468 (SN2-R2-M008-030 PA) Sensor, Serie SN2
€47.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100378 (SN2-PN-K10V-030) Sensor, Serie SN2
€103.33Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 0.3 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Kontaktart | elektronisch NPN |
| Elektrische Schnittstelle | M8 |
| SAP-Kurztext | ST4-NP-M08R-030 IMPULSVERLAENGERUNG |
| Manufacturer Nr. | R412024123 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










