Aventics 0830100315 (SN2-R2-K03V-240 27 OHM) Sensor, Serie SN2
€40.03
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0830100315
Manufacturer Nr.
0830100315
Aventics 0830100315 (SN2-R2-K03V-240 27 OHM) Sensor, Serie SN2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€40.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100460 (ST9-R2-M008-24 1=+ 3=A) Sensor, Serie ST9
€43.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412019682 (ST4-R3-M08R-030) Sensor, Serie ST4
€38.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 3 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Kontaktart | Reed |
| SAP-Kurztext | SN2-R2-K03V-240 27 OHM |
| Manufacturer Nr. | 0830100315 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










