Aventics 0830100390 (ST9-R3-K03U-030) Sensor, Serie ST9
€50.71
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0830100390
Manufacturer Nr.
0830100390
Aventics 0830100390 (ST9-R3-K03U-030) Sensor, Serie ST9
Frequently Bought Together
-
This Item:
€50.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412022865 (ST6-R2-K03P-030) Sensor, Serie ST6-HT
€51.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412022850 (ST6-NP-K05U-030) Sensor, Serie ST6
€52.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 3 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Kontaktart | Reed |
| SAP-Kurztext | ST9-R3-K03U-030 |
| Manufacturer Nr. | 0830100390 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










