Aventics 0830100387 (ST9-PN-K03U-036) Sensor, Serie ST9
€81.86
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0830100387
Manufacturer Nr.
0830100387
Aventics 0830100387 (ST9-PN-K03U-036) Sensor, Serie ST9
Frequently Bought Together
-
This Item:
€81.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412024669 (ST6-PN-M08T-030) Sensor, Serie ST6-LT
€93.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412022861 (ST6-PN-M08U-030) Sensor, Serie ST6
€46.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 3 m |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Kontaktart | elektronisch PNP |
| SAP-Kurztext | ST9-PN-K03U-036 |
| Manufacturer Nr. | 0830100387 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










