Aventics R412022870 (ST6-R3-K05U-030) Sensor, Serie ST6
€29.57
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412022870
Manufacturer Nr.
R412022870
Aventics R412022870 (ST6-R3-K05U-030) Sensor, Serie ST6
Frequently Bought Together
-
This Item:
€29.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010139 (ST4-P4-K02U-030-2P) Sensoren, Serie ST4-2P
€110.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412019685 (ST4-NP-K05U-024) Sensor, Serie ST4
€64.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 5 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Kontaktart | Reed |
| SAP-Kurztext | ST6-R3-K05U-030 |
| Manufacturer Nr. | R412022870 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










