Aventics 0830100383 (ST9-R2-K05U-030) Sensor, Serie ST9
€62.00
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0830100383
Manufacturer Nr.
0830100383
Aventics 0830100383 (ST9-R2-K05U-030) Sensor, Serie ST9
Frequently Bought Together
-
This Item:
€62.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412022871 (ST6-R3-K10U-030) Sensor, Serie ST6
€43.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004820 (SN2-R3-M008-036 EPOXYDHARZ) Sensor, Serie SN2
€116.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 5 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Kontaktart | Reed |
| SAP-Kurztext | ST9-R2-K05U-030 |
| Manufacturer Nr. | 0830100383 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










