Aventics R412009273 (AS5-SSV-G100-FIA) Befüllventil, pneumatisch betätigt, Serie AS5-SSV
€189.39
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009273
Manufacturer Nr.
R412009273
Aventics R412009273 (AS5-SSV-G100-FIA) Befüllventil, pneumatisch betätigt, Serie AS5-SSV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€189.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009373 (AS5-SSV-G034-FIS-024-M12) Befüllventil, pneumatisch betätigt, Serie AS5-SSV
€318.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009031 (AS5-FLP-G100-PBP-AO-00,30-ICI) Vor- Filter, Serie AS5-FLP
€396.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | 10000 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 2.5 bar |
| Anschluss Ausgang | G 1 |
| Anschluss Eingang | G 1 |
| SAP-Kurztext | AS5-SSV-G100-FIA |
| Manufacturer Nr. | R412009273 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










