Aventics R412009029 (AS5-FLP-G100-PBP-AC-00,30) Vor- Filter, Serie AS5-FLP
€351.84
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009029
Manufacturer Nr.
R412009029
Aventics R412009029 (AS5-FLP-G100-PBP-AC-00,30) Vor- Filter, Serie AS5-FLP
Frequently Bought Together
-
This Item:
€351.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009208 (AS5-FRE-G034-GAU-080-SSS-AC-05) Filter-Druckregelventil, Serie AS5-FRE
€360.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009269 (AS5-SOV-G100-024) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie AS5-SOV
€313.93Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1 |
| Kondensatablass | vollautomatisch, drucklos geschlossen |
| Nenndurchfluss Qn | 2200 l/min |
| Schutzkorb | mit Schutzkorb |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | AS5-FLP-G100-PBP-AC-00,30 |
| Manufacturer Nr. | R412009029 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.000000 |
| HS-Code | 84811005 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










