Aventics R412009263 (AS5-SOV-G100-PNE) 3/2-Wegeventil, pneumatisch betätigt, Serie AS5-SOV
€347.56
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009263
Manufacturer Nr.
R412009263
Aventics R412009263 (AS5-SOV-G100-PNE) 3/2-Wegeventil, pneumatisch betätigt, Serie AS5-SOV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€347.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009042 (AS5-FLC-G034-SSS-HO-00,01) Feinst Filter, Serie AS5-FLC
€398.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009037 (AS5-FLC-G034-PBP-AO-00,01) Feinst Filter, Serie AS5-FLC
€376.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | 12500 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| Anschluss Ausgang | G 1 |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| Anschluss Eingang | G 1 |
| SAP-Kurztext | AS5-SOV-G100-PNE |
| Manufacturer Nr. | R412009263 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









