Aventics R412009258 (AS5-SOV-G034-PVC-CNOMO) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie AS5-SOV
€368.93
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009258
Manufacturer Nr.
R412009258
Aventics R412009258 (AS5-SOV-G034-PVC-CNOMO) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie AS5-SOV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€368.93Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009260 (AS5-BAV-G034-MAN) 3/2-Absperrventil, mechanisch betätigt, Serie AS5-BAV
€194.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009108 (AS5-RGS-G034-GAN-100) Druckregelventil, Serie AS5-RGS
€184.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | 12500 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2.5 bar |
| Anschluss Ausgang | G 3/4 |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| Anschluss Eingang | G 3/4 |
| SAP-Kurztext | AS5-SOV-G034-PVC-CNOMO |
| Manufacturer Nr. | R412009258 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








