Aventics R412004245 (NL2-ADD-G014-SSN 200LMIN) Membrantrockner, Serie NL2-ADD
€2,185.73
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412004245
Manufacturer Nr.
R412004245
Aventics R412004245 (NL2-ADD-G014-SSN 200LMIN) Membrantrockner, Serie NL2-ADD
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2,185.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821301415 (NL2-LBM-G014-PBS-ON) Micro-Nebelöler, Serie NL2-LBM
€128.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004243 (NL2-ADD-G014-SSN 100LMIN) Membrantrockner, Serie NL2-ADD
€1,859.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Nenndurchfluss Qn | 200 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 2 °C |
| Betriebsdruck max. | 12.5 bar |
| Betriebsdruck min. | 4 bar |
| SAP-Kurztext | NL2-ADD-G014-SSN 200LMIN |
| Manufacturer Nr. | R412004245 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










