Aventics 0821200129 (RACCORD-BANJO-ETRANGL-SORTIE-M) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
€46.56
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821200129
Manufacturer Nr.
0821200129
Aventics 0821200129 (RACCORD-BANJO-ETRANGL-SORTIE-M) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
Frequently Bought Together
-
This Item:
€46.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821200253 (DROSSELRUECKSCHLAGVENTIL G014) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€43.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391910 (SC01-G1/8-G1/8) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
€16.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 6 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | RACCORD-BANJO-ETRANGL-SORTIE-M5-6-CC02 |
| Manufacturer Nr. | 0821200129 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.008500 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










