Aventics 0821300919 (NL4-DIS-G034-NC4) Verteiler, Serie NL4-DIS
€51.15
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821300919
Manufacturer Nr.
0821300919
Aventics 0821300919 (NL4-DIS-G034-NC4) Verteiler, Serie NL4-DIS
Frequently Bought Together
-
This Item:
€51.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300551 (NL4-ACT-G012-GAU-100-PBS-HO-05) Wartungseinheit, 3-teilig, Serie NL4-ACT
€310.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300530 (NL4-ACD-G034-GAU-100-PNB-HO-05) Wartungseinheit, 2-teilig, Serie NL4-ACD
€246.94Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/4 |
| Nenndurchfluss Qn | 11000 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | NL4-DIS-G034-NC4 |
| Manufacturer Nr. | 0821300919 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.700000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










