Aventics 0821302513 (NL4-RGP-G012-GAN-MAN-100-SS) Präzisions-Druckregelventil, Serie NL4-RGP
€133.63
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821302513
Manufacturer Nr.
0821302513
Aventics 0821302513 (NL4-RGP-G012-GAN-MAN-100-SS) Präzisions-Druckregelventil, Serie NL4-RGP
Frequently Bought Together
-
This Item:
€133.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007655 (NL4-LBM-G012-PBP-ON) Micro-Nebelöler, Serie NL4-LBM
€177.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300553 (NL4-ACT-G012-GAU-100-PNB-AO-05) Wartungseinheit, 3-teilig, Serie NL4-ACT
€377.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Nenndurchfluss Qn | 6000 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | NL4-RGP-G012-GAN-MAN-100-SS |
| Manufacturer Nr. | 0821302513 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.850000 |
| HS-Code | 84818059 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










