Aventics 0821302515 (NL2-RGP-G014-GAN-MAN-030-SS) Präzisions-Druckregelventil, Serie NL2-RGP
€87.31
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821302515
Manufacturer Nr.
0821302515
Aventics 0821302515 (NL2-RGP-G014-GAN-MAN-030-SS) Präzisions-Druckregelventil, Serie NL2-RGP
Frequently Bought Together
-
This Item:
€87.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821302405 (NL2-RGS-G014-GAN-MAN-030-SS) Druckregelventil, Serie NL2-RGS
€48.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821301413 (NL2-LBM-G014-G10-MN) Micro-Nebelöler, Serie NL2-LBM
€576.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Nenndurchfluss Qn | 1500 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | NL2-RGP-G014-GAN-MAN-030-SS |
| Manufacturer Nr. | 0821302515 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.340000 |
| HS-Code | 90322000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










