Aventics 1825503890 (BASE Plate CD02-AL-G1/8-BP1) Einzelanschlussplatte, Gewindeanschlüsse seitlic
€27.72
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1825503890
Manufacturer Nr.
1825503890
Aventics 1825503890 (BASE Plate CD02-AL-G1/8-BP1) Einzelanschlussplatte, Gewindeanschlüsse seitlic
Frequently Bought Together
-
This Item:
€27.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823051992 (TIE-ROD CD02-AL-FOR 3 SUBBAS) Montagesatz
€11.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0820037305 (CD02-3/2CC-110AC) 2 x 3/2 Wegeventil, Serie CD02-AL
€187.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -15 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/8 |
| Anschluss Eingang | G 1/8 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | BASE PLATE CD02-AL-G1/8-BP1 |
| Manufacturer Nr. | 1825503890 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.125000 |
| HS-Code | 84799015 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










