Aventics 1825503892 (End Plate CD02-AL) Endplatte links, Endplatte rechts
€27.89
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1825503892
Manufacturer Nr.
1825503892
Aventics 1825503892 (End Plate CD02-AL) Endplatte links, Endplatte rechts
Frequently Bought Together
-
This Item:
€27.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823051992 (TIE-ROD CD02-AL-FOR 3 SUBBAS) Montagesatz
€11.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 7472D02827 (CD02-3/2OO-024DC-M12) 2 x 3/2 Wegeventil, Serie CD02-AL
€230.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -15 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/4 |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | END PLATE CD02-AL |
| Manufacturer Nr. | 1825503892 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.360000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










