Aventics 1834484256 (CN2-5-POL-M12X1,75-SO-3,00M-SN) Verbindungskabel, Serie CN2
€23.33
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1834484256
Manufacturer Nr.
1834484256
Aventics 1834484256 (CN2-5-POL-M12X1,75-SO-3,00M-SN) Verbindungskabel, Serie CN2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€23.33Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1834484204 (CN1-FORM_C-Z-2+E-3,00M-YE) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
€33.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1821015812 (SEALING FRAME JOINT EMBASE) Montagesatz
€5.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Kabellänge | 3 m |
| SAP-Kurztext | CN2-5-POL-M12X1,75-SO-3,00M-SN |
| Manufacturer Nr. | 1834484256 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.120000 |
| HS-Code | 85366930 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









