Aventics 1834484257 (CN2-5-POL-M12X1,75-SO-5,00M-SN) Verbindungskabel, Serie CN2
€27.72
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1834484257
Manufacturer Nr.
1834484257
Aventics 1834484257 (CN2-5-POL-M12X1,75-SO-5,00M-SN) Verbindungskabel, Serie CN2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€27.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 7472D02820 (CD02-3/2CC-024DC-M12) 2 x 3/2 Wegeventil, Serie CD02-AL
€230.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0820238103 (CD02-5/2XX-AS) 5/2-Wegeventil, Serie CD02-AL
€82.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Kabellänge | 5 m |
| SAP-Kurztext | CN2-5-POL-M12X1,75-SO-5,00M-SN |
| Manufacturer Nr. | 1834484257 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.170000 |
| HS-Code | 85366930 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










