Aventics 5340981100 (Non-Return Valvee ZZ99-G014-G01) Rückschlagventil, Serie NR01
€19.14
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5340981100
Manufacturer Nr.
5340981100
Aventics 5340981100 (Non-Return Valvee ZZ99-G014-G01) Rückschlagventil, Serie NR01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€19.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004981 (Throttle SCREW ABLUFT) Drosselrückschlagventil, Edelstahl, Serie CC02
€82.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010595 (CC04-G012-DA12-1_2) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
€34.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | NON-RETURN VALVE ZZ99-G014-G014 |
| Manufacturer Nr. | 5340981100 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.080000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










