Aventics 0821003002 (Non-Return Valvee G1/4,NG6) Rückschlagventil, Serie NR01
€22.15
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821003002
Manufacturer Nr.
0821003002
Aventics 0821003002 (Non-Return Valvee G1/4,NG6) Rückschlagventil, Serie NR01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€22.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5340051010 (Non-Return Valvee ZZ99-G014-G01) Entsperrbares Rückschlagventil, Serie NR02
€63.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005503 (QR1-BSK-DA08) Kugelhahn, Serie QR1-BSK
€16.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.2 bar |
| SAP-Kurztext | NON-RETURN VALVE G1/4;NG6 |
| Manufacturer Nr. | 0821003002 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.105000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










