Aventics 8901701290 (PG1-ROB-G018-STD-D25P(0-4)) Manometer, Serie PG1-STD
€18.47
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-8901701290
Manufacturer Nr.
8901701290
Aventics 8901701290 (PG1-ROB-G018-STD-D25P(0-4)) Manometer, Serie PG1-STD
Frequently Bought Together
-
This Item:
€18.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010131 (PG1-ROB-G014-GLY-D63-P0-4) Manometer, Serie PG1-GLY
€60.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1827231018 (PG1-ROB-G018-SNL-D40P(0-6)) Manometer, Serie PG1-SNL
€17.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Betriebsdruck max. | 4 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | PG1-ROB-G018-STD-D25P(0-4) |
| Manufacturer Nr. | 8901701290 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.023000 |
| HS-Code | 90262080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










