Aventics R412005548 (QR1-ASK-DA06) Sperrventil, Serie QR1-ASK
€8.37
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412005548
Manufacturer Nr.
R412005548
Aventics R412005548 (QR1-ASK-DA06) Sperrventil, Serie QR1-ASK
Aventics R412005548 (QR1-ASK-DA06) Sperrventil, Serie QR1-ASK is available to buy in increments of 10
Frequently Bought Together
-
This Item:
€8.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5340981300 (Non-Return Valvee ZZ99-G012-G01) Rückschlagventil, Serie NR01
€28.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391907 (VANNE-ARRET-2/2-G1/4) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
€14.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 6 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | QR1-ASK-DA06 |
| Manufacturer Nr. | R412005548 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.008700 |
| HS-Code | 73072980 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









