Aventics R412009112 (AS5-RGS-G100-GAN-010) Druckregelventil, Serie AS5-RGS
€184.02
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009112
Manufacturer Nr.
R412009112
Aventics R412009112 (AS5-RGS-G100-GAN-010) Druckregelventil, Serie AS5-RGS
Frequently Bought Together
-
This Item:
€184.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009052 (AS5-FLC-G100-SSS-AO-00,01) Feinst Filter, Serie AS5-FLC
€441.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009034 (AS5-FLP-G100-SSS-AO-00,30) Vor- Filter, Serie AS5-FLP
€449.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1 |
| Nenndurchfluss Qn | 14500 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.1 bar |
| SAP-Kurztext | AS5-RGS-G100-GAN-010 |
| Manufacturer Nr. | R412009112 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.000000 |
| HS-Code | 84818059 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










