Aventics 0821301411 (NL2-LBM-G014-PNB-ON) Micro-Nebelöler, Serie NL2-LBM
€110.96
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821301411
Manufacturer Nr.
0821301411
Aventics 0821301411 (NL2-LBM-G014-PNB-ON) Micro-Nebelöler, Serie NL2-LBM
Frequently Bought Together
-
This Item:
€110.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300925 (NL2-SSV-G014-FIR-MAN-SS) Befüllventil, pneumatisch betätigt, Serie NL2-SSV
€82.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300451 (NL2-ACT-G014-GAU-100-PBS-HO-05) Wartungseinheit, 3-teilig, Serie NL2-ACT
€226.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Nenndurchfluss Qn | 1300 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | NL2-LBM-G014-PNB-ON |
| Manufacturer Nr. | 0821301411 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.340000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










