Aventics 5801590000 (SERVICE Plate ISO 1) Serviceplatte zum Ventiltausch
€115.82
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5801590000
Manufacturer Nr.
5801590000
Aventics 5801590000 (SERVICE Plate ISO 1) Serviceplatte zum Ventiltausch
Frequently Bought Together
-
This Item:
€115.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811172540 (V581-5/2SR-24/42-I1-1CNO-HUX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€117.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811612500 (V581-5/2AR-012DC-I1-AP22-HBX-P) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€120.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| SAP-Kurztext | SERVICE PLATE ISO 1 |
| Manufacturer Nr. | 5801590000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.200000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
-
-
Aventics R412005437 (QR1-S-MED-DA04-DA03) Serie QR1-S Mini€3.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -










