Aventics R412007688 (Throttle Check VLV ) Drosselrückschlagventil, Serie CC02
€20.66
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007688
Manufacturer Nr.
R412007688
Aventics R412007688 (Throttle Check VLV ) Drosselrückschlagventil, Serie CC02
Frequently Bought Together
-
This Item:
€20.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005460 (QR1-ASG-G018-DA08) Serie QR1-ASG
€21.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5340170100 (SELECTEUR-DE-CIRCUIT-1/4"-CHEL) Wechselventil
€39.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 6 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | THROTTLE CHECK VLV . |
| Manufacturer Nr. | R412007688 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.027000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










