Aventics R412009069 (AS5-FLC-G100-SSS-HO-00,01-ICI) Feinst Filter, Serie AS5-FLC
€472.48
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009069
Manufacturer Nr.
R412009069
Aventics R412009069 (AS5-FLC-G100-SSS-HO-00,01-ICI) Feinst Filter, Serie AS5-FLC
Frequently Bought Together
-
This Item:
€472.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009111 (AS5-RGS-G034-GAU-160 INCL. R41) Druckregelventil, Serie AS5-RGS
€197.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009219 (AS5-FRE-G034-GAN-100-PBP-AO-40) Filter-Druckregelventil, Serie AS5-FRE
€320.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1 |
| Kondensatablass | halbautomatisch, drucklos offen |
| Nenndurchfluss Qn | 1600 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | AS5-FLC-G100-SSS-HO-00,01-ICI |
| Manufacturer Nr. | R412009069 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.500000 |
| HS-Code | 84213915 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










