Aventics R412010481 (PR1-RGP-G014-GAN-SS P(0,1-8,00) Präzisions-Druckregelventil, Serie PR2-RGP
€219.24
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010481
Manufacturer Nr.
R412010481
Aventics R412010481 (PR1-RGP-G014-GAN-SS P(0,1-8,00) Präzisions-Druckregelventil, Serie PR2-RGP
Frequently Bought Together
-
This Item:
€219.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R414000773 (ED07-000-160-010-1M12A) E/P Druckregelventil, Serie ED07
€3,636.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R414008450 (EV03-000-100-020-SL1P) E/P Druckregelventil, Serie EV03
€1,560.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Nenndurchfluss Qn | 380 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 12 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | PR1-RGP-G014-GAN-SS P(0,1-8,00) |
| Manufacturer Nr. | R412010481 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.300000 |
| HS-Code | 90322000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










