Aventics R412022752 (PM1-M3-G014-V09-030-DINA-CON) Druckschalter, Serie PM1
€183.85
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412022752
Manufacturer Nr.
R412022752
Aventics R412022752 (PM1-M3-G014-V09-030-DINA-CON) Druckschalter, Serie PM1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€183.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 8941002392 (CN2-5-POL-M12X1,75-SO) Y-Verbindung, Serie CN2
€32.94Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 3220613562 (CLAMPING PIECE .) Sensorbefestigung, Serie CB1
€19.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Elektrische Schnittstelle | ISO 4400, Form A |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 3 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.9 bar |
| SAP-Kurztext | PM1-M3-G014-V09-030-DINA-CON |
| Manufacturer Nr. | R412022752 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.250000 |
| HS-Code | 85365080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










