Aventics 0821302075 (PRESSURE REGULATOR .) Druckregelventil
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€79.99
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-0821302075
Manufacturer no.
0821302075
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.0821302075
Customs tariff number84812090
ConditionNew
Article
AVE-0821302075
Aventics 0821302075 (PRESSURE REGULATOR .) Druckregelventil
Frequently Bought Together
-
This Item:
€79.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R414009570 (ED12-000-060-020-1M12A) E/P Druckregelventil, Serie ED12
€3,286.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R414002004 (ED05-000-060-420-1M12A) E/P Druckregelventil, Serie ED05
€730.13Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | Ø 6 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | PRESSURE REGULATOR . |
| Manufacturer Nr. | 0821302075 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.085000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









