Aventics 0821302555 (PR1-RGP-G038-GAN-SS P(0,05-5,0) Präzisions-Druckregelventil, Serie PR1-RGP
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€314.50
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-0821302555
Hersteller-Nr.
0821302555
Persönliche Fachberatung
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.0821302555
Zolltarifnummer84811019
ZustandNew
Article
AVE-0821302555
Aventics 0821302555 (PR1-RGP-G038-GAN-SS P(0,05-5,0) Präzisions-Druckregelventil, Serie PR1-RGP
Frequently Bought Together
-
This Item:
€314.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R414002401 (ED02-000-060-420-1M12A) E/P Druckregelventil, Serie ED02
€533.33Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007721 (RV1-G038-5,0 BAR) Sicherheitsventil, Serie RV1
€65.54Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Nenndurchfluss Qn | 4000 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -35 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | PR1-RGP-G038-GAN-SS P(0,05-5,00) |
| Manufacturer Nr. | 0821302555 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.500000 |
| HS-Code | 84811019 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









