Aventics 7320302000 (FSR-30.0-HNBR-M005-IN) Serie FSR
€44.96
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-7320302000
Manufacturer Nr.
7320302000
Aventics 7320302000 (FSR-30.0-HNBR-M005-IN) Serie FSR
Frequently Bought Together
-
This Item:
€44.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415073 (BSA-9,0-NBR-G018-IN) Serie BSA
€14.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415146 (FSO-6X18-MQ-M005-IN) Serie FSO
€32.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | M5 |
| Haltekraft | 16 N |
| Umgebungstemperatur max. | 130 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschlussgewindetyp | Innengewinde |
| Außendurchmessr | 30 mm |
| SAP-Kurztext | FSR-30.0-HNBR-M005-IN |
| Manufacturer Nr. | 7320302000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.028000 |
| HS-Code | 40169997 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









